Świetlica szkolna

W naszej szkole działa świetlica. Na czas trwania zajęć szkolnych i pozaszkolnych zapewnia ona opiekę dzieciom, których rodzice pracują.

Dużo czasu przeznaczamy na zajęcia plastyczno-techniczne (lepienie z plasteliny, malowanie farbami, kredkami, rękodzielnictwo) oraz zajęcia muzyczne. Uczniowie mają możliwość odpoczynku, zabawy oraz odrabiania zajęć domowych.

Do dyspozycji dzieci są atrakcyjne gry planszowe, klocki, piłkarzyki, zestaw audio-video oraz kącik wypoczynkowy(pufy). Dużo czasu spędzamy na świeżym powietrzu, spacerując po okolicy lub bawiąc się na placu zabaw i boisku szkolnym.

Nauczyciele pracujący w świetlicy organizują wiele ciekawych imprez dla dzieci między innymi: nocne czytanie literatury dziecięcej, ogniska z pieczeniem ziemniaków, wycieczki, udział w konkursach  wewnętrznych i międzyszkolnych. W świetlicy szkolnej działa również teatrzyk świetlicowy  Świetliki.

Nauczyciele pracujący w świetlicy szkolnej to pani Katarzyna Warzecha, pani Wioletta Waszkiewicz, Izabella Jaceńków oraz pan Jarosław Rabiej.

W naszej świetlicy panuje miła i przyjazna atmosfera.

Świetlica czynna jest codziennie od godziny 7.00-17.00