Poniżej zdjęcia z warsztatów świątecznych, które odbyły się w piątek 7 grudnia 2018. Zorganizowała je Rada Rodziców naszej szkoły. Uczniowie, rodzice,nauczyciele i pracownicy administracji wspólnie wykonywali ozdoby świąteczne oraz dekorowali pierniki. Wykonane prace będą sprzedawane na kiermaszu świątecznym.

W dniach 08-09.12.2018 w Kędzierzynie -Koźlu odbyły się Zimowe Mistrzostwa Okręgu Opolskiego w pływaniu.
Wzięło w nich udział 10 klubów z Opolszczyzny, łącznie 128 zawodników.
Nasza uczennica, Dominika Trentkiewicz z kl. VIII zdobyła 3 złote medale w konkurencjach: 50 stylem dowolnym,  50 m stylem grzbietowym i 100 m stylem zmiennym.
W klasyfikacji ogólnej za sumę zgromadzonych punktów Dominika zajęła I miejsce zarówno w kategorii wiekowej 14-15 lat jak i w kategorii open (od 14 lat wzwyż).
Gratulujemy znakomitych wyników i życzymy Dominice powodzenia podczas kolejnych startów.

Miło nam poinformować, że znakomita pływaczka, Dominika Trentkiewicz z kl. VIII została zgłoszona do 51 Plebiscytu Sportowiec Roku organizowanego przez "Nto".

Zachęcamy wszystkich do oddawania głosów.