Dnia 7.12.2012r. grupa „Słoneczek” (dzieci 6 letnich) z naszego przedszkola wzięła udział w Mikołajkowej Zabawie Sportowej organizowanej przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w HWS „Okrąglak”.

O 10.00 odbyło się uroczyste rozpoczęcie imprezy z rundą honorową wszystkich przybyłych przedszkolaków i przyrzeczeniem sportowym, w którym mali sportowcy obiecali, że nie będą smucić się przegraną, lecz cieszyć ze zwycięstwa innych drużyn, nie będą popychać się ani śmiać z niepowodzeń innych. Po wspólnej rozgrzewce na płycie hali rozpoczęły się zawody. „Słoneczka” dzielnie walczyły. Podawaliśmy piłkę na czas z rąk do rąk górą, bokiem, pod nogami, ścigaliśmy się, itp. Po zakończeniu turnieju rozdano medale, dyplomy i upominki. Zadowoleni wróciliśmy do przedszkola.

20 listopada 2012r w godzinach 17.00 – 20.00 nauczycielka z grupy średniej w przedszkolu p. Katarzyna Jirgen oraz pedagog/psycholog szkolny p. Małgorzata Burian-Korłub zorganizowały

Czytaj więcej...

W piątek 9 listopada 2012 uczniowie klas V - VI uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej.

Czytaj więcej...

W dniu 23.10.2012r wychowawca klasy II  Halina Książek oraz pedagog/psycholog szkolny  Małgorzata Burian-Korłub zorganizowały  dla rodziców uczniów z kl. II w ramach pedagogizacji  warsztaty na temat:  „W jakim celu uczą się nasze dzieci?”

Czytaj więcej...

W sobotę 20 października ponad dwudziestoosobowa grupa uczniów klas I - VI wzięła udział w pieszym rajdzie PTTK.

Trasa wiodła nad stawek dawnego poligonu w Winowie. Na mecie rajdu było ognisko z kiełbaskami i pieczonymi ziemniakami. Uczestnicy wzięli też udział w wielu konkursach sprawnościowych i tematycznych. Rajd odbył się przy wspaniałej, słonecznej pogodzie.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 6

Początek strony

© 2010 - 2016 ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY NR 1