Serdecznie dziękujemy wszystkim Przedszkolakom oraz Rodzicom za wytrwałość w tym trudnym roku szkolnym. Dziękujemy Wam za wspólną pracę, zaangażowanie, determinację i konsekwentne pokonywanie przeciwności. Wszystkim życzymy zdrowia i mimo wszystko udanych wakacji. Czekamy na Was w nowym roku szkolnym.

Informujemy, iż decyzją Prezydenta Miasta Opola, w bieżącym roku szkolnym 2019/2020, PP nr 36 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 1w Opolu będzie funkcjonowało
i sprawowało opiekę nad dziećmi w okresie wakacyjnym w miesiącach lipiec, sierpień.

Mamy świadomość, iż obecna sytuacja jest na tyle wyjątkowa, że konieczne jest dostosowanie pracy przedszkola do aktualnej rzeczywistości.

Nasze przedszkole, kierując się bezpieczeństwem dzieci, nauczycieli i pracowników niedydaktycznych, będzie  funkcjonowało zgodnie z wewnętrznymi procedurami bezpieczeństwa, opracowanymi na podstawie  Wytycznych GIS. Dzieci w okresie wakacyjnym będą przyjmowane do naszego przedszkola w dalszym ciągu w ramach obowiązującego reżimu sanitarnego, zapewniającego środki ostrożności i mającego na uwadze wartości nadrzędne: zdrowie, bezpieczeństwo dzieci, nauczycieli oraz wszystkich niedaktycznych pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1 w Opolu.

Jednocześnie, pomimo wdrożenia procedur chroniących dzieci i pracowników, zwracamy uwagę Rodzicom, by byli świadomi możliwości zarażenia się ich dzieci, pozostałych domowników, opiekunów, pracowników niedydaktycznych Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr1 w Opolu i innych dzieci COVID-19.

Z uwagi na konieczność zaplanowania organizacji pracy przedszkola na miesiące wakacyjne, prosimy Rodziców o zapoznanie się z informacjami umieszczonymi na stronie internetowej przedszkola.

W celu zgłoszenia dziecka należy wydrukować wymagane dokumenty, starannie je wypełnić
i skan lub zdjęcie przesłać na adres
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w nieprzekraczalnym terminie do 10.06.2020  do godziny 12.00.

Dodatkowo oryginał dokumentów należy wrzucić do skrzynki znajdującej się przed wejściem głównym do PSP 28, ul. B. Wyszomirskiego 6. 

Jeśli liczba zgłoszeń przekroczy liczbę miejsc, dyrektor ZSP Nr 1 w Opolu podejmie decyzję, które dzieci przyjąć, kierując się wytycznymi GIS.

Procedury funkcjonowania Przedszkola Publicznego nr 36 w czasie pndemii 

Wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 4 czerwca 2020

Zgłoszenie dziecka

Oświadczenie rodziców/opiekunów do pobrania

        Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1 informuje, że z dniem 18 maja 2020 r. prawdopodobnie nastąpi otwarcie Przedszkola Publicznego nr 36 w Opolu po przerwie spowodowanej pandemią.

Czytaj więcej...

Lista dzieci przyjętych do przedszkola 

Lista dzieci nieprzyjętych 

Zostań w domu, pobaw się z dzieckiem 

Strona 1 z 71

Początek strony

© 2010 - 2016 ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY NR 1