Dzieci z naszego przedszkola odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną im. Jana Pawła II w Opolu. Głównym celem tej placówki jest promowanie czytelnictwa wśród dzieci w każdym wieku, oswajanie ich z książką oraz zachęcanie i przyzwyczajanie od najmłodszych lat do korzystania z biblioteki. Mieszcząca się od pięciu lat w nowoczesnej siedzibie, wielokrotnie była nagradzana w ogólnopolskich konkursach architektonicznych, co przykuło także uwagę naszych przedszkolaków i zrodziło chęć zrobienia sobie zdjęć z przepięknie zdobionym budynkiem. Na pewno nie był to ostatni wypad naszych milusińskich w to miejsce.

Rywalizacja była zacięta, bo stanęło do niej aż 35 dwuosobowych drużyn z opolskich przedszkoli, a wśród nich nasz duet z grupy „Słoneczek”: Maja i Michał. Dzieci miały do rozwiązania 12 zadań: na dodawanie i odejmowanie. Niezwykle ważna była umiejętność logicznego myślenia i uważnego słuchania poleceń. Przedszkolaki dały z siebie wszystko. Z rąk Prezydenta Miasta Opola odebrały pamiątkowe dyplomy i medale oraz grę dla przedszkola.

Bardzo dziękujemy Rodzicom dzieci za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniach do Olimpiady.

Udaliśmy się do Narodowego Centrum Polskiej Piosenki w Opolu na  warsztaty muzyczne z gościem specjalnym: aktorką i artystką kabaretową Katarzyną Pakosińską. Wszystkim  przedszkolakom bardzo się podobało. To był naprawdę udany dzień. A wspólne zdjęcie z gwiazdą to nie lada pamiątka.

Piękne prace naszych małych artystek zostały dostrzeżone.  Bardzo się cieszymy osiągniętymi sukcesami naszych milusińskich i serdecznie im gratulujemy.

Jest nam niezmiernie miło powiadomić, że grupa Motylków oraz Żabek została nominowana do plebiscytu NTO najmilsza grupa przedszkolna roku :)

Bylibyśmy bardzo wdzięczni za oddane głosy 

"Motylki"

sms o treści

GPR.21

na nr 72355

 

"Żabki"

sms o treści

GPR.25

na nr 72355

tu link, żeby sprawdzić jak wysoko jesteśmy ( a jesteśmy na 3 miejscu w chwili obecnej) http://www.nto.pl/serwisy/przedszkole-na-medal/a/przedszkole-na-medal-grupa-przedszkolna-roku-miasto-opole-wyniki,13090225/ 

Będzie mi również bardzo miło jeśli zechcecie mnie (Marcela Różańska) wesprzeć choć jednym głosem, gdyż jestem nominowana do Nauczyciela Przedszkola Roku :) 

sms o treści  NPR.73   na nr 72355   za każdy oddany głos OGROMNIE DZIĘKUJEMY!!!! :)))

 

Strona 1 z 44

Początek strony

© 2010 - 2016 ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY NR 1