Dzieci z naszego przedszkola odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną im. Jana Pawła II w Opolu. Głównym celem tej placówki jest promowanie czytelnictwa wśród dzieci w każdym wieku, oswajanie ich z książką oraz zachęcanie i przyzwyczajanie od najmłodszych lat do korzystania z biblioteki. Mieszcząca się od pięciu lat w nowoczesnej siedzibie, wielokrotnie była nagradzana w ogólnopolskich konkursach architektonicznych, co przykuło także uwagę naszych przedszkolaków i zrodziło chęć zrobienia sobie zdjęć z przepięknie zdobionym budynkiem. Na pewno nie był to ostatni wypad naszych milusińskich w to miejsce.

Rywalizacja była zacięta, bo stanęło do niej aż 35 dwuosobowych drużyn z opolskich przedszkoli, a wśród nich nasz duet z grupy „Słoneczek”: Maja i Michał. Dzieci miały do rozwiązania 12 zadań: na dodawanie i odejmowanie. Niezwykle ważna była umiejętność logicznego myślenia i uważnego słuchania poleceń. Przedszkolaki dały z siebie wszystko. Z rąk Prezydenta Miasta Opola odebrały pamiątkowe dyplomy i medale oraz grę dla przedszkola.

Bardzo dziękujemy Rodzicom dzieci za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniach do Olimpiady.

Udaliśmy się do Narodowego Centrum Polskiej Piosenki w Opolu na  warsztaty muzyczne z gościem specjalnym: aktorką i artystką kabaretową Katarzyną Pakosińską. Wszystkim  przedszkolakom bardzo się podobało. To był naprawdę udany dzień. A wspólne zdjęcie z gwiazdą to nie lada pamiątka.

Piękne prace naszych małych artystek zostały dostrzeżone.  Bardzo się cieszymy osiągniętymi sukcesami naszych milusińskich i serdecznie im gratulujemy.

Jest nam niezmiernie miło powiadomić, że grupa Motylków oraz Żabek została nominowana do plebiscytu NTO najmilsza grupa przedszkolna roku :)

Bylibyśmy bardzo wdzięczni za oddane głosy

"Motylki"

sms o treści