W sobotnie popołudnie 23 września 2016 roku korzystając z uprzejmości sołtysa Winowa Pana Jana Dambonia uczniowie z kl. III wspólnie z rodzicami, wychowawczynią Panią Ewą Deger, psychologiem/pedagogiem szkolnym Panią Małgorzatą Burian-Korłub spędzili w Winowie miło czas przy integracyjnym ognisku.

Dzieci miały do dyspozycji wiele atrakcji: grały w hokeya na trawie, piłkę nożną, w badmintona, korzystały z huśtawek, karuzeli, zjeżdżalni, huśtawek. Po aktywnym wypoczynku wszyscy oczywiście przystąpili do pieczenia kiełbasek na ognisku i ziemniaków. Nie zabrakło również owoców, soków owocowych, wody mineralnej i słodyczy. W miłej, rodzinnej atmosferze bawiliśmy się przy pięknej jesiennej pogodzie do wieczora.