Dzieci z grupy „Słoneczka” w obecności swoich rodziców, nauczycieli oraz całego personelu Przedszkola dały swój niezapomniany, ostatni już koncert w Przedszkolu prezentując bogaty program artystyczny.

Po czterech latach wspólnej zabawy, nauki przyszedł czas rozstania. Pięknie recytowane wiersze, śpiewane piosenki i odtańczony polonez były dowodem, jak wiele przez ten czas przedszkolaki się nauczyły, ile razem przeżyły i jak wartościowy był czas spędzony w Przedszkolu. Dowodem na to była dekoracja w kształcie kadru z filmu, która przedstawiała najważniejsze wydarzenia z pobytu w przedszkolu. Wspólnych uroczystości, zajęć, zabaw i wspólnego bycia razem.

Po wręczeniu upominków na dzieci czekała jeszcze jedna niespodzianka - Uroczysty podwieczorek! :) Pięknie nakryty stół, a na nim bajeczny tort, owoce oraz inne smakołyki. Tego popołudnia nie zabrakło łez wzruszenia, podziękowań. Będziemy tęsknić za naszymi starszakami.

Składamy serdeczne podziękowania Rodzicom naszych „Słoneczek” za 4 wspólne lata.
Za zaufanie, którym nas obdarzyliście, każde ciepłe słowo, wsparcie i pomoc przy realizacji naszych zamierzeń oraz przepiękne podziękowanie za współpracę.

A naszym Absolwentom życzymy powodzenia i samych radosnych chwil w dalszej edukacji. Przed Wami nowe wyzwania i nowe przygody.

POWODZENIA!