Dzieci z grupy „Żabek " brały udział w między przedszkolnym konkursie plastycznym pt. „STRAŻNIK MIEJSKI – PRZYJACIELEM PRZEDSZKOLA". Honorowy Patronat nad konkursem objęła Straż Miejska w Opolu. Celem konkursu było: kształtowanie czynnych postaw wobec bezpieczeństwa i zdrowia własnego jak i innych, oraz rozwijanie inwencji twórczej. Dzieci wykazały duże zainteresowanie konkursem, niecierpliwie wszyscy oczekiwali na jego rozstrzygniecie.

I nastąpił ten moment i wielka radość: Emilia Kaczmarzyk z grupy „Żabek" otrzymała 1 miejsce w kategorii dzieci 5-6 letnich. A Julia Henek z tej samej grupy wyróżnienie za udział w konkursie. Bardzo nas cieszą sukcesy naszych wychowanków i z pewnością jeszcze nie raz będziemy się angażować w takie przedsięwzięcia. Duże brawa dla dzieci i ich rodziców za odwagę i pomysłowość. autor: Katarzyna Woszek