W ramach działań profilaktycznych związanych z  bezpiecznym wypoczynkiem zimowym, przedszkolaki uczestniczyły w spotkaniu z funkcjonariuszem policji. Prowadzący spotkanie zwracał uwagę, jakie reguły bezpieczeństwa należy zachować podczas zimowych zabaw na śniegu i lodzie. Funkcjonariusz omówił sposoby unikania niebezpiecznych sytuacji. Oczywiście nie odbyło się bez pytań ze strony dzieci, które dotyczyły przekazywanych informacji, jak również innych aspektów pracy policjanta. Spotkanie było interesujące i pouczające. Na zakończenie najmłodsze przedszkolaki  otrzymały z rąk gościa edukacyjną kolorowankę. Dzieci podziękowały prowadzącemu za wartościową i interesującą prelekcję oraz zapozowały do wspólnego zdjęcia.