W dniu 16.01.2019 grupa Słoneczka odwiedziła Centrum Nauk Przyrodniczych. Dzieci wzięły udział w dwóch zajęciach:

·    pt. „Kodowanie” zajęcia ruchowe – opanowywały umiejętność kodowania dzięki wykorzystaniu m.in. planszy, kolorowych kubeczków oraz tablicy interaktywnej. Celem była nauka logicznego myślenia, ciągów przyczynowo- skutkowych, rozwój kompetencji, umiejętność pracy w zespole i współdziałania, wsparcie inteligencji emocjonalnej

·      pt. „Komputerowe projekty” w sali komputerowej – miały możliwość pod kierunkiem instruktora stworzyć własne małe projekty bawiąc się.  Zabawa dała dzieciom wiele radości. Przedszkolaki pełne pozytywnych wrażeń wróciły do przedszkola z  nowymi doświadczeniami.