Mimo, że wakacje i czas kąpieli już za nami, bardzo ważne jest to, aby dzieci wykształciły nawyki potrzebne podczas pobytu i zabaw na obszarach wodnych i terenach przyległych. Mieliśmy ten zaszczyt, by gościć w naszym przedszkolu Pana Dariusza Jokiela, ratownika WOPR, prywatnie  tatę Filipa. Celem wizyty naszego gościa była edukacja dzieci w zakresie pierwszej pomocy i zapoznanie z pracą ratownika wodnego.  Przedszkolaki  poznały sprzęt jakim posługują się ratownicy wodni oraz sposoby jego wykorzystywania. Pan Dariusz przedstawili dzieciom w zabawny sposób wszystkie kwestie związane z bezpiecznym wypoczynkiem nad wodą. „Motylki” na pewno na długo zapamiętają to spotkanie oraz informacje, które zostały im przekazane. Było nam niezmiernie miło gościć Pana w naszej placówce. Serdecznie dziękujemy za miłe spotkanie.