Nasze Przedszkole odwiedził dobrze już znany  nam  wszystkim  teatrzyk „Wróbelek Elemelek”  z Opola. Tym razem aktorzy zaprezentowali spektakl pt. „Czerwony Kapturek” na podstawie bajki Charlesa Perraulta.

Przedstawienie okazało się być tak ciekawe, że wszyscy zapomnieliśmy o strachu kiedy na scenie pojawił się zły i głody wilk. Wesoły, pozbawiony przemocy spektakl uczył dzieci posłuszeństwa wobec rodziców i przestrzegał je, by nie ufały nieznajomym. Ponadto przybliżył naszym milusińskim piękno lasu i całej przyrody.

Dzieci miały również możliwość współtworzyć akcję przedstawienia, a na zakończenie nie szczędziły braw aktorom. Po obejrzeniu historii „Czerwonego Kapturka” zapamiętamy raz na zawsze, że trzeba słuchać naszych kochanych rodziców i nie należy rozmawiać z nieznajomymi. Przedszkolaki, prócz obejrzenia pięknego przedstawienia mogły również zapozować z aktorami do wspólnego zdjęcia.